X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Obudowa LOGIC PORTOS ARGB MIDI USB 3.0 Black
- Symbol producenta: AT-PORTOS-10-0000000-0002
- EAN/UPC: 5905842126046
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Logic Concept |
| Opis ogólny | Obudowa LOGIC PORTOS ARGS MIDI USB 3.0 |
| Informacje dodatkowe | Wymiary bez panelu przedniego: 350mm*200mm*440mm wentylatory: przód 3x120mm lub 3x140mm, góra 2x120mm lub 2x140mm,tył 1x120m zainstalowane podświetlane wentylatory;przód 3x120mm ARGB, Tył 1x120mm ARGB |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 390 x 200 x 450 |
| Waga (kg) | 4.700 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format płyty | ATX Micro-ATX |
| Boczny kanał wentylacyjny | Tak |
| Ilość wentylatorów (max) | 6 szt. |
| Obsługa beznarzędziowa | Nie |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 4 szt. |
| Gniazda na panelu | USB 2.0 x2 USB 3.0 x1 HD Audio (microphone + line-out) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 340 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 155 mm |
| Waga netto (kg) | 4.700 |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 0 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D) | 2 szt. |
| Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D) | 6 |
| Obudowa z zasilaczem | Nie |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Okno | Tak |
| Cechy | Instalacja zasilacza ATX na dole, max. dł. zasilacza - 200mm, |
| Baza SCIP | Nie |


8 szt.


2 szt.
1 szt.