X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Obudowa LOGIC ARAMIS ARGB mATX/mITX Mini USB 3.0 Black bez zasilacza
- Symbol producenta: AM-ARAMIS-10-0000000-0002
- EAN/UPC: 5903560980773
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Logic Concept |
| Opis ogólny | Obudowa LOGIC Aramis ARGB ATX/mATX Midi USB 3.0 Black bez zas. |
| Informacje dodatkowe | Miejsca montażu wentylatorów:•przód 2 x 120 mm lub 2 x 140 mm.•tył 1 x 120 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 370 x 170 x 360 |
| Waga (kg) | 2.500 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Format płyty | Micro-ATX Mini-ITX |
| Boczny kanał wentylacyjny | Tak |
| Ilość wentylatorów (max) | 3 szt. |
| Obsługa beznarzędziowa | Nie |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 3 szt. |
| Gniazda na panelu | USB 2.0 x2 USB 3.0 x1 HD Audio (microphone + line-out) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 290 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 140 mm |
| Waga netto (kg) | 2.500 |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 0 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D) | 1 szt. |
| Obudowa z zasilaczem | Nie |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 4 |
| Okno | Tak |
| Cechy | Maksymalna wysokość chłodzenia procesora: 160 mm |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy


7 szt.


1 szt.