Monitor Asus 31,5" ProArt Display PA32UCDMR-K QD-OLED 4K UHD 240Hz HDMI DP HUB głośniki
- Symbol producenta: PA32UCDMR-K
- EAN/UPC: 4711636215893
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 31,5" ProArt Display PA32UCDMR-K QD-OLED 4K UHD 240Hz HDMI DP |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DP 1.4, HDCP 2.3 Brightness (Typ.) : 250cd/m2, Brightness (HDR, Peak) : 1000 cd/m2 Response Time : 0,1ms(GTG) HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10, HLG, Dolby Vision VRR Technology: Yes (Adaptive-Sync) USB-C Power Delivery : 96W Wymiary opakowania(S x W x G): 820 x 577 x 282 mm |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rodzina | ProArt Display |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort Thunderbolt™4 x 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A x 1 USB Type-C |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.182 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.100 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB) 99% (DCI-P3) |