X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 15,6" ZenScreen MB16AHT 2xUSB-C Mini HDMI

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 90LM0890-B01170
- EAN/UPC: 4711081804482
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 15,6" ZenScreen MB16AHT 2xUSB-C Mini HDMI |
| Informacje dodatkowe | Digital Signal Frequency : USB-C: 83 KHz (H) / 50~61 Hz (V) Flicker-free Akcesoria: USB-C cable Display Surface : Non-Glare |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/zenscreen/zenscreen-touch-mb16aht/techspec/ |
| Touch | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 359.85 x 226.75 x 11.95 |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Rodzina | ZenScreen |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | USB Type-C x2 Mini HDMI |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.179 mm |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Głośniki | Nie |
| Pobór energii (podczas pracy) | 10.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 60 Hz |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 359,9 x 226,8 x 120 |
| Kontrast statyczny | 700 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 262 K |
| Waga bez podstawy (kg) | 1.01 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 60 |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




9 szt.
3 szt.
2 szt.
1 szt.