Monitor Asus 34" TUF Gaming VG34VQL1B 2xHDMI 2xDP 4xUSB 3.0 głośniki
  • Symbol producenta: 90LM06F0-B01170
  • EAN/UPC: 4718017927222
Specyfikacja
ProducentAsus
Opis ogólnyMonitor Asus 34" TUF Gaming VG34VQL1B 2xHDMI 2xDP 4xUSB 3.0 głośniki
Informacje dodatkoweCurved 1500R
Okres rękojmi w miesiącach36
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Typ matrycyVA
Przekątna ekranu34.00 cali
TouchNie
Dodatki multimedialneGłośniki stereo
Kolor obudowyCzarny (Black)
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Montaż VESA100 x 100
Rozdzielczość maksymalna3440 x 1440
RodzinaROG Strix
Jasność matrycy550 cd/m2
Złącza zewn.HDMI x 2
DisplayPort x 2
USB 3.0 x 4
Wejście mini-jack 3.5mm
Wyjście słuchawkowe
Wbudowany zasilaczTak
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Wielkość plamki0.233 mm
Czas reakcji matrycy1.000 ms
Częstotliwość odchylania pionowegoHDMI: 48-100 Hz | DP: 48-165 Hz
Częstotliwość odchylania poziomegoHDMI: 30-160 KHz | DP: 30-260 KHz
Pobór energii (podczas pracy)35.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Technologia podświetlaniaWLED
Format obrazu21:9
Kontrast dynamiczny100000000 :1
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej165 Hz
Zakrzywiony ekranTak
Obsługa FreeSyncTak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Nie
Regulacja kąta nachylenia (Tilt)-5° / +15°
Obrót wokół własnej osi [Swivel]-10° / +10°
Regulacja wysokościTak - 130mm
Wbudowane głośniki2 x 2W
Nasycenie kolorów120% (sRGB)
90% (DCI-P3)