X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 27" ProArt Display PA278QGV IPS QHD 120Hz HDMI DP HUB głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: PA278QGV
- EAN/UPC: 4711636032674
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 27" ProArt Display PA278QGV IPS QHD 120Hz HDMI DP HUB głośniki |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DP 1.4 Kontrast(maks.): 3000:1 Obsługa HDR (High Dynamic Range): HDR10 Wymiary opakowania(S x W x G): 691 x 427 x 140 mm |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-pa278qv-gen2-pa278qgv/ |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Raport z wstępnej kalibracji kolorów Przewód DisplayPort Przewód HDMI Przewód zasilający Skrócona instrukcja obsługi Przewód USB Type-B do Type-A Karta gwarancyjna |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Rodzina | ProArt |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4 Wyjście słuchawkowe USB Type-B Kensington Lock |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star EPEAT Gold TCO TUV Flicker-free TUV Low Blue Light Calman Verified FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 16.94 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB) 95% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 612,2 x 536,1 x 190,4 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.40 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 612,2 x 362,9 x 46,9 |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.70 |
| Waga brutto (kg) | 9.30 |
| Cechy | PA278QGV;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~100 | DP: 48~120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~185 | DP: 30~185 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 120 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy


7 szt.


3 szt.
1 szt.