X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 31,5" ROG Swift OLED PG32UCDMR 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB
- Symbol producenta: PG32UCDMR
- EAN/UPC: 4711636033855
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 31,5" ROG Swift OLED PG32UCDMR 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DP 2.1 VRR Technology, Extreme Low Motion Blur, GameFast Input technology, GameVisual, Shadow Boost, A.I. Assistant Technology: AI Visual, A.I. Assistant Technology: Dynamic Crosshair, A.I. Assistant Technology: Dynamic Shadow Boost Voltage : 100-240V, 50/60Hz ASUS OLED Care Lighting effect (Aura): Aura Sync USB-C Power Delivery: 90W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-swift-oled-pg32ucdmr/ |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | DisplayPort cable DisplayPort 2.1 (DP80) cable HDMI Ultra High Speed Cable Power cord Quick start guide ROG pouch, ROG sticker USB 3.2 cable, USB-C cable VESA mount kit Warranty Card |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rodzina | ROG Swift |
| Jasność matrycy | 1000 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB 3.0 x 3 USB Type-B Wyjscie słuchawkowe Kensington Lock USB Type-C |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.182 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light (Hardware solution) VESA DisplayHDR 400 True Black AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 42.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | OLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -15° / +15° |
| Regulacja wysokości | Tak - 80mm |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 99% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 718 x 531 x 276 |
| Waga z podstawą (kg) | 8.70 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 718 x 413 x 67 |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.00 |
| Cechy | PG32UCDMR;QD-OLED |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 24~240Hz | DP, USB-C: 48~240Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~255kHz | DP, USB-C: 501kHz |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 240 |
Polecamy




3 szt.
1 szt.
30 szt.