X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 27" ROG Strix XG27ACMS Fast IPS QHD 320Hz HDMI DP USB-C
- Symbol producenta: 90LM0BE0-B01171
- EAN/UPC: 4711387924341
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 27" ROG Strix XG27ACMS Fast IPS QHD 320Hz HDMI DP USB-C |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DP 1.4 VRR Technology, Extreme Low Motion Blur, GameFast Input technology GameVisual, Shadow Boost, A.I. Assistant Technology: AI Visual, A.I. Assistant Technology: Dynamic Crosshair, A.I. Assistant Technology: Dynamic Shadow Boost Voltage : 100-240V, 50/60Hz USB-C, DisplayPort : 490KHz to 490 KHz (H) / 48Hz to 320Hz (V) HDMI : 30KHz to 490KHz (H) / 48Hz to 320Hz (V) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg27acms/ |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | DisplayPort cable Power cord Quick start guide ROG pouch, ROG sticker Warranty Card |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Rodzina | ROG Strix |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort USB Type-C Wyjscie słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 320Hz VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium G-SYNC Compatible FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 27.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 130% (sRGB) 94% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614,8 x 512,9 x 218,8 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.52 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614,8 x 367,1 x 60,1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.81 |
| Cechy | XG27ACMS;Fast IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 320 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~320 | DP, USB-C: 48~320 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~490 | DP, USB-C: 48~320 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 320 |
Polecamy


7 szt.


3 szt.
1 szt.