Monitor Asus 27" ROG Strix XG27ACMS Fast IPS QHD 320Hz HDMI DP USB-C
- Symbol producenta: 90LM0BE0-B01171
- EAN/UPC: 4711387924341
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 27" ROG Strix XG27ACMS Fast IPS QHD 320Hz HDMI DP USB-C |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DP 1.4 VRR Technology, Extreme Low Motion Blur, GameFast Input technology GameVisual, Shadow Boost, A.I. Assistant Technology: AI Visual, A.I. Assistant Technology: Dynamic Crosshair, A.I. Assistant Technology: Dynamic Shadow Boost Voltage : 100-240V, 50/60Hz USB-C, DisplayPort : 490KHz to 490 KHz (H) / 48Hz to 320Hz (V) HDMI : 30KHz to 490KHz (H) / 48Hz to 320Hz (V) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg27acms/ |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Rodzina | ROG Strix |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort USB Type-C Wyjscie słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 320Hz VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium G-SYNC Compatible FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 27.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 130% (sRGB) 94% (DCI-P3) |