X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 26,5" ROG Strix OLED XG27UCDMG 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB
- Symbol producenta: XG27UCDMG
- EAN/UPC: 4711387815243
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 26,5" ROG Strix OLED XG27UCDMG 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DP 1.4, HDCP 2.2 VRR Technology, Extreme Low Motion Blur, GameFast Input technology GameVisual, Color Temp. Selection, Shadow Boost, Multiple HDR Mode KVM Switch, PIP / PBP Port USB-C z obsługa PowerDelivery 90W i trybem DP Jasność matrycy: 1000 nitów ( w szczycie) ASUS OLED Care Przekłamanie kolorów: delta E < 2 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://rog.asus.com/us/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-oled-xg27ucdmg/spec/ |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Przekątna ekranu | 26.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI Ultra High Speed Kabel DP Kabel USB 3.2 Kabel USB-C Kabel zasilający Ściereczka z mikrofibry Szybki przewodnik Zestaw montażowy VESA ROG pouch, ROG sticker Karta gwarancyjna |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rodzina | ROG Strix |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort HUB USB USB Type-C Wyjscie słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light (Hardware solution) VESA AdaptiveSync Display 240Hz VESA DisplayHDR True Black 400 AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 80.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | OLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 145% (sRGB) 99% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613 x 509,4 x 168,7 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.44 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 610,3 x 369,2 x 66 |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.00 |
| Cechy | XG27UCDMG;QD-OLED |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~240 | DP, USB-C: 48~240 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~590 | DP, USB-C: 30~590 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 240 |
Polecamy


40 szt.


3 szt.
1 szt.