X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 15,6" ZenScreen OLED MQ16AHE Portable Monitor MiniHDMI USB-C
- Symbol producenta: MQ16AHE
- EAN/UPC: 4711387434895
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 15,6" ZenScreen OLED MQ16AHE Portable Monitor MiniHDMI USB-C |
| Informacje dodatkowe | ASUS OLED Care Trace Free Technol, SPLENDID Technology, GamePlus Port USB-C z trybem DisplayPort oraz obsługa Power Delivery 10 W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/zenscreen/asus-zenscreen-oled-mq16ahe/techspec/ |
| Typ matrycy | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, USB-C, zasilający), zasilacz, ZenScreen sleeve Quick start guide, Warranty Card |
| Powłoka ekranu | Błyszcząca (Glare, Glossy) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Rodzina | ZenScreen |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Złącza zewn. | Mini HDMI USB Type-C Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.179 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light Energy Star |
| Pobór energii (podczas pracy) | 15.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 1000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 100% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 358,7 x 226 x 9 |
| Waga z podstawą (kg) | 0.72 |
| Kontrast statyczny | 100000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Cechy | MQ16AHE;OLED |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 60 |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
Polecamy




1 szt.
3 szt.
30 szt.