X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Mercusys
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Router bezprzewodowy Mercusys MR30G AC1200 2xLAN 1xWAN
- Symbol producenta: MR30G
- EAN/UPC: 6957939000615
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MERCUSYS |
| Opis ogólny | Router bezprzewodowy Mercusys MR30G AC1200 2xLAN 1xWAN |
| Informacje dodatkowe | Sieć WAN: Dynamic IP/Static IP/PPPoE/L2TP/PPTP Serwer i lista klientów DHCP Przekierowywanie Portów, Port Triggering, UPnP, DMZ Sieć dla gości 2,4GHz, sieć dla gości 5GHz Przyciski: WPS/Reset Anteny: 4 zintegrowane anteny dookólne o zysku 5 dBi |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.mercusys.com/pl/product/details/mr30g |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 125,9 x 159,7 x 37,1 |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IPv6 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK WPA2-PSK |
| Antena | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Odpinana antena | Nie |
| Ilość portów LAN | 2 |
| Port PoE | Nie |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa Access Point / Punkt dostępowy |
| Porty wej/wyj | 2x 10M/100M/1G RJ-45 LAN 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalne Serwer DHCP Firewall SPI (Stateful Packet Inspection) Wiązanie adresów IP i MAC |
| Moc wyjściowa | 2,4 GHz < 20dBm (EIRP), 5 GHz < 23dBm (EIRP) |
| Cechy | AC1200;1Gb LAN |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |


2 szt.


1 szt.
5 szt.