X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Mercusys
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Router bezprzewodowy Mercusys AC10 AC1200 2xLAN 1xWAN
- Symbol producenta: AC10
- EAN/UPC: 6935364088040
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MERCUSYS |
| Opis ogólny | Router bezprzewodowy Mercusys AC10 AC1200 2xLAN 1xWAN |
| Informacje dodatkowe | Moc transmisji: 2,4 GHz < 20 dBm (EIRP), 5 GHz < 23 dBm (EIRP) Przyciski: Reset/WPS Zasilanie: 9 V / 0,85 A 4 zintegrowane anteny dookólne o zysku 5 dBi |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.mercusys.com/pl/product/details/ac10 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 94 x 114 x 26 |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IPv6 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WEP WPA WPA2 WPA-PSK WPA2-PSK |
| Antena | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Odpinana antena | Nie |
| Ilość portów LAN | 2 |
| Port PoE | Nie |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Porty wej/wyj | 2x 10M/100M RJ-45 LAN 1x 10M/100M RJ-45 WAN |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Włączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej WMM (Wi-Fi Multimedia) |
| Moc wyjściowa | 2,4 GHz < 20 dBm (EIRP), 5 GHz < 23 dBm (EIRP) |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 5 dBi |
| Cechy | AC1200;100Mb LAN |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




14 szt.
4 szt.
1 szt.