X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Mercusys
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Wzmacniacz sieci bezprzewodowej Mercusys MW300RE N300
- Symbol producenta: MW300RE
- EAN/UPC: 6957939000462
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MERCUSYS |
| Opis ogólny | Wzmacniacz sieci bezprzewodowej Mercusys MW300RE N300 |
| Informacje dodatkowe | Przyciski: Przycisk Reset/WPS Zużycie energii: Ok. 4,3 W Certyfikaty: CE, RoHS |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.mercusys.com/pl/product/details/mw300re |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 75 x 101 x 39 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WPA WPA2 WPA-PSK WPA2-PSK |
| Antena | Zewnętrzna - 3 szt. |
| Odpinana antena | Nie |
| Port PoE | Nie |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Filtrowanie adresów MAC Logowanie z użyciem nazwy domenowej Kontrola mocy transmisji |
| Moc wyjściowa | < 20 dBm |
| Cechy | N300 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
4 szt.
14 szt.