X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.LogiLink
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Listwa zasilająca LogiLink LPS202 6 gniazd ON/OFF 1,5m biała
- Symbol producenta: LPS202
- EAN/UPC: 4052792002768
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LogiLink |
| Opis ogólny | Listwa zasilająca 6 gniazd Schuko |
| Informacje dodatkowe | Z podświetlonym przełącznikiem ON / OFF Ochrona IP20 Wtyk Schuko Z ochroną przed dziećmi Moc: 250 V / 16 A, 50 Hz, Max. 3500 Watt Specyfikacja okablowania: H05VV-F 3G 1,5 mm2 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Długość kabla [m] | 1.50 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 6 |
| Napięcie znamionowe | 250V, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 16.0 A |
| Czas pracy | Nie |
| Długość kabla | 1.50 m |
| Długość kabla (m) | 1.50 |
| Kolor kabla | Biały |
| Baza SCIP | Nie |
| Prąd znamionowy [A] | 16.0 |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 6 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |


3 szt.


6 szt.
2 szt.