X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.LogiLink
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Przedłużacz kabla Schuko LogiLink LPS101 biały, 3m
- Symbol producenta: LPS101
- EAN/UPC: 4052792002744
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LogiLink |
| Opis ogólny | Kabel typu SCHUKO |
| Informacje dodatkowe | Z ochroną przed dziećmi Zatwierdzony przez: TUV & GS Moc: 250 V / 16 A, 50 Hz, Max. 3500 Watt Specyfikacja okablowania: H05VV-F 3G 1,5 mm2 Ochrona IP20 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Długość kabla [m] | 3.00 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 1 |
| Napięcie znamionowe | 250V, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 16.0 A |
| Czas pracy | Nie |
| Długość kabla | 3.00 m |
| Długość kabla (m) | 3.00 |
| Kolor kabla | Biały |
| Baza SCIP | Nie |
| Prąd znamionowy [A] | 16.0 |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 1 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


6 szt.


3 szt.
2 szt.