X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Listwa filtrująca Ever Home
- Symbol producenta: T/LZ05-HOM019/0000
- EAN/UPC: 5907683602345
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Ever |
| Opis ogólny | Listwa filtrująca Ever Home |
| Informacje dodatkowe | Zabezpieczenia przepięciowo-impulsowe: L-N, L-PE, N-PE Napięcie próby Uoc: 6 kV Napięcie próby Uoc(LN-PE): 6 kV Napięciowy poziom ochronny UP: 1,7 kV Napięciowy poziom ochronny UP(LN-PE): 1,7 kV Combo RJ11 / RJ45, 1-WEJŚCIE , 1-WYJŚCIE Filtr EMI: Do 40 dB 2 x LED (zasilanie, ochrona przeciwprzepięciowa) Wymiary: 120 x 180 x 35 mm Waga: 682 g Wtyk: PN-E-93201:1997 Wyłącznik: Dwubiegunowy Normy: PN-EN 60950-1:2007, PN-IEC 60884:2006, PN-E 93201:1997 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Długość kabla [m] | 2.00 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 8 |
| Napięcie znamionowe | 230V, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 10.0 A |
| Czas pracy | Nie |
| Absorbcja energii | 1836.0 J |
| Ilość zabezpieczeń | 1 |
| Bezpieczniki | 1x 10A/250V |
| Maksymalny prąd impulsu | 16.00 kA |
| Długość kabla | 2.00 m |
| Długość kabla (m) | 2.00 |
| Kolor kabla | Biały |
| Baza SCIP | Nie |
| Prąd znamionowy [A] | 10.0 |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 8 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
Listwa antyprzepięciowa Ever ELITE USB 1,5m
105,00
PLN
Listwa zasilająca Ever SPIN USB
53,00
PLN
Listwa antyprzepięciowa Ever Classic 3m
50,00
PLN


6 szt.


4 szt.
3 szt.