Listwa zasilająca Ever SPIN USB
55,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Ever |
| Opis ogólny | Listwa antyprzepięciowa Ever ELITE USB 1,5m |
| Informacje dodatkowe | Obciążalność jednego gniazda: 10 A Moc maksymalna (sumaryczna): 2300 W Gniazda sieciowe: 5; zgodne z NF C 61-314; System Child Protection 1 x bezpiecznik 10 A z integrowany z wyłącznikiem Typ zabezpieczenia przepięciowego: SPD typ 3 Ładowarka USB: 2x Port 5 V / 2,1 A (max) Sygnalizacja: 1x LED (zasilanie, ochrona przeciwprzepięciowa) Wtyczka: NF C 61-314 Wyłącznik sieciowy: Dwubiegunowy Wymiary (GxSxW): 370 x 64 x 39 mm Waga: 548 g |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Długość kabla [m] | 1.50 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 5 |
| Napięcie znamionowe | 230V, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 10.0 A |
| Czas pracy | Nie |
| Absorbcja energii | 306.0 J |
| Bezpieczniki | 1x 10A/250V |
| Długość kabla | 1.50 m |
| Długość kabla (m) | 1.50 |
| Baza SCIP | Nie |
| Prąd znamionowy [A] | 10.0 |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 5 |
| Liczba gniazd wyjściowych USB | 2 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Liczba gniazd wyjściowych USB-A | 2 |