Listwa antyprzepięciowa Ever ELITE USB 1,5m
105,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Ever |
| Opis ogólny | Listwa antyprzepięciowa Ever Office Plus 3m |
| Informacje dodatkowe | Prąd maksymalny (sumaryczny) [A]: 10 Obciążalność jednego gniazda [A]: Okrągłe 10 A, płaskie 6 A Ilość gniazd sieciowych : 5 + 2 Typ gniazd sieciowych : Zgodny z NF C 61-314; System Child Protection Zabezpieczenie nadprądowe : 1 x bezpiecznik automatyczny 10 A Typ zabezpieczenia przepięciowego : SPD typ 3 Zabezpieczane linie : L-N, L-PE, N-PE Napiecie próby Uoc (L-N) [kV]: 6 Napiecie próby Uoc (LN-PE) [kV]: 6 Napięciowy poziom ochrony Up (L-N) [kV]: 1,79 Napięciowy poziom ochrony Up (LN-PE) [kV]: 1,79 Napięcie trwałej pracy Uc [V~]: 250 Ładowarka USB : 2x Port 5 V / 2,4 A (max) Sygnalizacja : 1x LED (wskaźnik ochrony antyprzepięciowej) Wtyczka : NF C 61-314 Wyłącznik sieciowy : Dwubiegunowy, podświetlany Wymiary [szer. x dł. x wys.][mm]: 60 x 178 x 50 jednostka górna Wymiary [szer. x dł. x wys.][mm]: 55 x 270 x 38 jednostka dolna |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Długość kabla [m] | 3.00 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 7 |
| Napięcie znamionowe | 250V, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 10.0 A |
| Czas pracy | Nie |
| Absorbcja energii | 918.0 J |
| Bezpieczniki | 1x 10A/250V |
| Długość kabla | 3.00 m |
| Długość kabla (m) | 3.00 |
| Kolor kabla | Czarny |
| Baza SCIP | Nie |
| Prąd znamionowy [A] | 10.0 |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 7 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |