X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Głośniki Defender SOLAR 1 2.0 6W USB podświetlenie LED
- Symbol producenta: 65401
- EAN/UPC: 4714033654012
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Defender |
| Opis ogólny | Głośniki Defender SOLAR 1 2.0 6W USB podświetlenie LED |
| Informacje dodatkowe | Różnokolorowe podświetlenie LED Regulator głośności na kablu |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Kolor obudowy | Szaro-czarny (Grey-black) |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 6.0 W |
| Wyjście słuchawkowe | Nie |
| Liczba głośników | 2 |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Gniazda / komunikacja | Jack 3,5 mm (minijack) + USB |
| Pasmo przenoszenia głośników | 90Hz - 20kHz |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




3 szt.
19 szt.