Głośniki Defender AURORA S8 2.0 8W USB
57,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Defender |
| Opis ogólny | Głośniki Defender SPK-225 4W USB 2.0 szaro-czarne |
| Informacje dodatkowe | Wyjście słuchawkowe |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Kolor obudowy | Szaro-czarny (Grey-black) |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 4.0 W |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Liczba głośników | 2 |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Gniazda / komunikacja | Jack 3,5 mm (minijack) + USB |
| Pasmo przenoszenia głośników | 200Hz - 18kHz |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |