X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Głośniki Defender AURORA S8 2.0 8W USB
- Symbol producenta: 65408
- EAN/UPC: 4714033654081
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Defender |
| Opis ogólny | Głośniki Defender AURORA S8 2.0 8W USB |
| Informacje dodatkowe | Plastikowa obudowa głośników |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Waga (kg) | 0.600 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 8.0 W |
| Wyjście słuchawkowe | Nie |
| Liczba głośników | 2 |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Gniazda / komunikacja | Jack 3,5 mm (minijack) + USB |
| Pasmo przenoszenia głośników | 70Hz - 20kHz |
| Waga netto (kg) | 0.600 |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 1.00 m |
| Baza SCIP | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.00 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


20 szt.


3 szt.
2 szt.