X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Lestar
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Listwa zasilająca Lestar LZ- 530 BW 1,5m IEC320
- Symbol producenta: 1966020000
- EAN/UPC: 5901966020000
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Lestar |
| Opis ogólny | LISTWA ZASIL. LZ-530 BW IEC 320 , GN.: FR., KOL.: CZ., DŁ.: 1,5m |
| Informacje dodatkowe | Przewód z tyczką IEC 320 , 5 gniazd Bezpieczna, atestowana obudowa wykonana z wysokoudarowego poliamidu |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Długość kabla [m] | 1.50 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 5 |
| Napięcie znamionowe | 230V, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 10.0 A |
| Czas pracy | Nie |
| Absorbcja energii | 0.0 J |
| Ilość zabezpieczeń | 1 |
| Bezpieczniki | 2x 10A/250V |
| Maksymalny prąd impulsu | 0.00 kA |
| Maks. czas odpowiedzi układu przeciwprzepięciowego | 0 ns |
| Długość kabla (m) | 1.50 |
| Kolor kabla | Czarny |
| Baza SCIP | Nie |
| Prąd znamionowy [A] | 10.0 |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 5 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
Listwa zasilająca Lestar ZX 510 5m szara
53,00
PLN


4 szt.


10 szt.
1 szt.