X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Lestar
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Listwa zasilająca Lestar ZX 510 1,5m szara
- Symbol producenta: 1966006370
- EAN/UPC: 5901966006370
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Lestar |
| Opis ogólny | Listwa zasilająca Lestar ZX 510 1,5m szara |
| Informacje dodatkowe | wymiary (mm) dł. x szer. x wys.: 318 x 53 x 47,4 masa netto : 365 g Serwis door to door |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | http://www.lestar.pl/pl/produkty/listwy_zasilajacofiltrujace/listwy_zasilajaco_filtrujace/listwy_przeciwprzepieciowe_1l/zx_510_ga_ksz_15m,p1564005001 |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Długość kabla [m] | 1.50 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 5 |
| Napięcie znamionowe | 230V, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 10.0 A |
| Czas pracy | Nie |
| Absorbcja energii | 155.0 J |
| Ilość zabezpieczeń | 1 |
| Bezpieczniki | 1x 10A/250V |
| Maksymalny prąd impulsu | 6.00 kA |
| Maks. czas odpowiedzi układu przeciwprzepięciowego | 25 ns |
| Długość kabla | 1.50 m |
| Długość kabla (m) | 1.50 |
| Kolor kabla | Szary |
| Baza SCIP | Nie |
| Prąd znamionowy [A] | 10.0 |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 5 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


5 szt.


4 szt.
1 szt.