X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Dell 31,6" PLUS S3225QC (210-BRVT) OLED 4K UHD 120Hz HDMI 3xUSB-C głośniki
- Symbol producenta: 210-BRVT
- EAN/UPC: 5397184962381
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Opis ogólny | Monitor Dell 31,6" PLUS S3225QC (210-BRVT) OLED 4K UHD 120Hz HDMI 3xUSB-C |
| Informacje dodatkowe | PPI: 140 Czas reakcji matrycy: 0,03 ms (GTG) HDMI (HDCP 1.4 i 2.2) (obsługuje do UHD 3840 x 2160 120 Hz, FRL, HDR, VRR zgodnie ze specyfikacją HDMI 2.1) 2 porty USB-C 5 Gb/s do odbioru danych (tylko dane, Power Delivery do 15 W) 1 port USB-C do wysyłania danych 5 Gb/s (DisplayPort 1.4 Alt Mode, Power Delivery do 90 W) Maksymalne zużycie energii: 320 W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.dell.com/regulatory |
| Strona o towarze | https://www.dell.com/pl-pl/shop/monitor-dell-32-plus-4k-qd-oled-s3225qc/apd/210-brvt/monitory-i-akcesoria-do-monitor%C3%B3w#techspecs_section |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Przekątna ekranu | 31.60 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Podstawka Osłona wejścia/wyjścia Ściereczka do czyszczenia Informacje dotyczące bezpieczeństwa |
| Kolor obudowy | Biały (Ash White) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rodzina | Plus |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI USB Type-C x3 Wyjście słuchawkowe |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.181 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star 8.0 ErP RoHS AMD FreeSync Premium Pro |
| Pobór energii (podczas pracy) | 40.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nasycenie kolorów | 99% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 718,78 x 614,02~504,02 x 223,7 |
| Waga z podstawą (kg) | 10.00 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 718,78 x 457,65 x 70,35 |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.95 |
| Klasa energetyczna | G |
| Cechy | S3225QC;QD-OLED |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |




8 szt.