X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Dell 24,5" Alienware AW2524HF (210-BJPH) HDMI 2xDP USB
- Symbol producenta: 210-BJPH
- EAN/UPC: 5397184821374
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Opis ogólny | Monitor Dell 24,5" Alienware AW2524HF (210-BJPH) HDMI 2xDP USB |
| Informacje dodatkowe | Złącza: Złącze zasilania HDMI 2.1 (HDCP 1.4) 2 x DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) USB 3.2 Generacji 1. upstream 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream z ładowaniem baterii 1.2 Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% Technologia Low Blue Light, Dell ComfortView Plus Rozdzielczość natywna Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort(OC): 500 Hz, DisplayPort: 480 Hz, HDMI: 255 Hz) Czas reakcji: 1 ms (maks. szary-do-szarego), 0,5 ms (min. szary-do-szarego) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.dell.com/regulatory |
| Strona o towarze | https://www.dell.com/en-uk/shop/alienware-500hz-gaming-monitor-aw2524hf/apd/210-bjph/monitors-monitor-accessories#techspecs_section |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Przekątna ekranu | 24.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający (w zależności od kraju) Kabel DisplayPort do DisplayPort 1.4 - 1,8 m Kabel USB-C do Display Port 1.4 - 1 m Kabel USB 3.2 1. generacji (5 Gbit/s) do wysyłania danych - 1,8 m |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI (HDCP) DisplayPort x 2 Hub USB 3.0 (1 up, 4 down) Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.283 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Rheinland |
| Pobór energii (podczas pracy) | 74.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 500 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 555,14 x 390,51 ~ 500,51 x 243,71 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.01 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 555,14 x 328,86 x 84,00 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.65 |
| Klasa energetyczna | E |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 500 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 500 |
Polecamy


12 szt.

