X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 27" VA27AQSE Business Monitor IPS WQHD 75Hz VGA HDMI DP głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: VA27AQSE
- EAN/UPC: 4711387984925
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 27" VA27AQSE Business Monitor IPS WQHD 75Hz VGA HDMI DP głośni |
| Informacje dodatkowe | HDMI 1.4, DisplayPort 1.2, HDCP 1.4 Trace Free Technology, SPLENDID Technology, GamePlus, QuickFit VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync) Motion Sync, DisplayWidget Center, Eye Care+ Technology ASUS Power Sync Contrast Ratio (Typ.) : 1000:1, Contrast Ratio (Max) : 3000:1 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/business/va27aqse/ |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI Kabel zasilający Szybki przewodnik Naklejka Karta gwarancyjna |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Rodzina | Business Monitor |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | D-SUB HDMI Wyjście słuchawkowe Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light Energy Star FSC MIX EPEAT Silver |
| Pobór energii (podczas pracy) | 17.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,5 x 529,5 x 224,0 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.55 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,5 x 358,5 x 46,0 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.50 |
| Waga brutto (kg) | 7.90 |
| Cechy | VA27AQSE;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +35° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | VGA: 48~75 | HDMI: 48~75 | DP: 48~75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | VGA: 30~85 | HDMI: 30~130 | DP: 30~130 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




1 szt.
8 szt.
3 szt.