X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 21,5" VT229H Touch D-Sub HDMI USB 2.0 głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 90LM0490-B01170
- EAN/UPC: 4718017058964
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 21,5" VT229H Touch D-Sub HDMI USB 2.0 głośniki |
| Informacje dodatkowe | 10-point Touch Monitor Stereo Speakers : 1.5W x 2 Stereo RMS Kensington Lock |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/Monitors/VT229H/ |
| Przekątna ekranu | 21.50 cali |
| Touch | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe | Power cord, VGA cable, Audio cable, Warranty Card, Quick start guide USB cable |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA HDMI Wejście mini-jack 3.5mm USB 2.0 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.248 mm |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 30 ~ 83Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 50 ~ 75 kHz |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star BSMI CB CCC CE ErP FCC ISO 9241-307 J-MOSS KCC PSE RoHS UL/cUL VCCI WEEE WHQL MEPS RCM TUV Flicker-free KC TUV Low Blue Light |
| Pobór energii (podczas pracy) | 21.90 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 100000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 60 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +20° |
| Wbudowane głośniki | 2 x 1,5W |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 491,5 x 367,7 x 204,4 |
| Waga z podstawą (kg) | 3.70 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 491,5 x 301,6 x 52,0 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.18 |
| Klasa energetyczna | F |
| Cechy | VT229H;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 30 ~ 83Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 50 ~ 75 kHz |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




8 szt.
1 szt.
3 szt.