X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 23,8" TUF Gaming VG249Q1R 2xHDMI DP głośniki - USZ OPAK

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 90LM05V1-B01E70
- EAN/UPC: 4718017734714
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 23,8" TUF Gaming VG249Q1R 2xHDMI DP głośniki |
| Informacje dodatkowe | Kensington Lock !!! TOWAR Z USZKODZONYM OPAKOWANIEM !!! |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg249q1r/ |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | DP cable, Power cord |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | TUF Gaming |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe USB 3.0 x 2 |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | UL CB CE |
| Pobór energii (podczas pracy) | 15.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 100000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 539,5 x 406,5 x 213 |
| Waga z podstawą (kg) | 3.00 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 539,5 x 319,5 x 36,5 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Klasa energetyczna | G |
| Cechy | VG249Q1R;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +22° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 165 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 144 | DP: 48 ~ 165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 56 ~ 158 | DP: 56 ~ 185 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




1 szt.
8 szt.
3 szt.