X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Dell 34" 34 Plus S3425DW (210-BQWR) VA UWQHD 120Hz 2xHDMI 4xUSB głośniki
- Symbol producenta: 210-BQWR
- EAN/UPC: 5397184962398
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Opis ogólny | Monitor Dell 34" 34 Plus S3425DW (210-BQWR) VA UWQHD 120Hz 2xHDMI 4xUSB |
| Informacje dodatkowe | 2 porty HDMI (HDCP 1.4 i 2.2) (obsługa do WQHD 3440 x1440, 120 Hz, 10 bitów FRL, HDR, VRR zgodnie ze specyfikacją HDMI 2.1) 1 port USB-C do wysyłania danych 5 Gb/s (DisplayPort 1.4 w trybie alternatywnym, Power Delivery do 65 W) (obsługuje do 3440 x1440, 120 Hz, HDR, AdaptiveSync) 1 port USB 5 Gb/s typu A do odbioru danych 1 port USB 5 Gb/s typu A do odbioru danych z ładowaniem baterii 1.2 1 port USB-C 5 Gb/s do odbioru danych (Power Delivery do 15 W) HDR10 Funkcja Picture by Picture (PBP) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.dell.com/regulatory |
| Strona o towarze | https://www.dell.com/pl-pl/shop/zakrzywiony-monitor-dell-34-plus-usb-c-s3425dw/apd/210-bqwr/monitory-i-akcesoria-do-monitor%C3%B3w |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający Kabel USB-C do C 10 Gb/s 100 W 1,00 m Informacje dotyczące bezpieczeństwa, środowiska i regulacji |
| Kolor obudowy | Czarno-biały (Black-white) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 USB 3.0 Type-C x 2 USB 3.0 x 2 Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star 8.0 ErP RoHS |
| Pobór energii (podczas pracy) | 31.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Nasycenie kolorów | 95% (DCI-P3) 99% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 807,32 x 411,53-517,18 x 221,85 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.38 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 807,32 x 355,77 x 116,89 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.91 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 - 120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 25 - 200 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |




18 szt.