X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Dell 26,7" Alienware AW2725DF (210-BLHH) WQHD QD-OLED 360Hz HDMI DP 5xUSB
- Symbol producenta: 210-BLHH
- EAN/UPC: 5397184821596
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Opis ogólny | Monitor Dell 27" Alienware AW2725DF (210-BLHH) WQHD QD-OLED 360Hz HDMI DP |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DP 1.4 Uchwyt na kable AlienFX Lighting |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.dell.com/regulatory |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Przekątna ekranu | 26.70 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający Kabel DisplayPort Kabel DisplayPort -> USB-C Kabel USB-A -> USB-B Ściereczka z mikrofibry Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Rodzina | Alienware |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort USB 3.0 x 3 USB Type-B USB Type-C |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.300 ms |
| Normy spełniane przez monitor | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 28.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 99,3% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 609 x 406 x 244 |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Klasa energetyczna | G G (HDR) |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 360 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |




1 szt.
25 szt.