X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Dell 39,7" U4025QW (210-BMDV) IPS Black 120Hz HDMI DP 8xUSB 2xThunderbolt RJ45 KVM głośniki
- Symbol producenta: 210-BMDV
- EAN/UPC: 5397184821510
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Opis ogólny | Monitor Dell 39,7" U4025QW (210-BMDV) IPS Black 120Hz HDMI DP 8xUSB 2xThund |
| Informacje dodatkowe | Przednia przeciwodblaskowa powłoka o twardości 3H HDMI 2.1, DP 1.4, HDCP 2.3 2x port USB-C z ładowaniem do 15 W Port Thunderbolt 4 z osbsługą Daisy Chain oraz ładowaniem do 15 W Port Thunderbolt 4 z trybem alt. DP 1.4 oraz ładowaniem do 140 W Krzywizna ekranu: 2500R Jasność: 450 nitów (typowa) / 600 nitów (tryb HDR) Pobór Mocy (Maksymalny): 380 W Konsumpcja energii (w trybie ON): 45 W Zgodność z programem Dell Display Manager KVM |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.dell.com/regulatory |
| Strona o towarze | https://www.dell.com/en-uk/shop/dell-ultrasharp-40-curved-thunderbolt-hub-monitor-u4025qw/apd/210-bmdv/monitors-monitor-accessories?msockid=2755ffaab3856ffa35c0eb22b2976ee7 |
| Typ matrycy | IPS Black |
| Przekątna ekranu | 39.70 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Baza podstawy + podnóżek Skrócony przewodnik konfiguracji Informacje dotyczące bezpieczeństwa, ochrony środowiska Raport z fabrycznej kalibracji Kabel zasilający Kabel DisplayPort 1.4 (1,8 m) Kabel USB-A/C 1 m Kabel HDMI 1,8 m Kabel Thunderbolt 4 (1,5 m) |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 5120 x 2160 |
| Rodzina | UltraSharp |
| Jasność matrycy | 450 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort USB 3.1 x 5 USB Type-C x3 Thunderbolt™4 x 2 RJ-45 Wyjście audio Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.181 mm |
| Czas reakcji matrycy | 8.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star EPEAT TCO TCO Edge |
| Pobór energii (podczas pracy) | 45.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | EDGE |
| Format obrazu | 21:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 9W |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB) 100% (Rec 709) 98% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 946,62 x 472,32 ~ 622,32 x 252,80 |
| Waga z podstawą (kg) | 12.22 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 946,62 x 419,14 x 108,04 |
| Kontrast statyczny | 2000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 8.35 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |




25 szt.