X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Dell 37,52" UltraSharp U3824DW (210-BHXB) IPS Black WQHD+ 60Hz 2xHDMI DP 9xUSB RJ45 KVM głośniki
- Symbol producenta: 210-BHXB
- EAN/UPC: 5397184657126
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Opis ogólny | Monitor Dell 37,52" U3824DW (210-BHXB) IPS Black WQHD+ 60Hz 2xHDMI DP |
| Informacje dodatkowe | Przednia przeciwodblaskowa powłoka o twardości 3H HDMI, DP 1.4, HDCP 2.2 Port USB-C z trybem alt. DP 1.4 oraz ładowaniem do 90 W 2x port USB-C z ładowaniem do 15 W Pobór Mocy (Maksymalny): 245 W Konsumpcja energii (w trybie ON): 34,8 W Dell ComfortView Plus KVM |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.dell.com/regulatory |
| Strona o towarze | https://www.dell.com/en-uk/shop/dell-ultrasharp-38-curved-usb-c-hub-monitor-u3824dw/apd/210-bhxb/monitors-monitor-accessories?msockid=2755ffaab3856ffa35c0eb22b2976ee7 |
| Typ matrycy | IPS Black |
| Przekątna ekranu | 37.52 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel DisplayPort 1,8 m Kabel HDMI 1,8 m Kabel USB-C 1 m Kabel USB-C/A 1 m |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 1600 |
| Rodzina | UltraSharp |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB 3.1 x 5 USB Type-C x4 RJ-45 Wyjście audio Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.229 mm |
| Czas reakcji matrycy | 8.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star EPEAT Gold |
| Pobór energii (podczas pracy) | 31.50 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 9W |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB) 100% (Rec 709) 98% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 894,26 x 443,76 ~ 563,76 x 132,7 |
| Waga z podstawą (kg) | 13.27 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 894,26 x 392,33 x 102,35 |
| Kontrast statyczny | 2000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 8.79 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |




8 szt.