X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.SAMSUNG
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Dysk SSD Samsung PM9A3 960GB 2,5" NVMe U.2 PCIe 4.0 x4 (6500/1500 MB/s)
- Symbol producenta: MZQL2960HCJR-00A07
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | SAMSUNG |
| Opis ogólny | SSD Samsung PM9A3 960GB 2,5" NVMe U.2 PCIe 4.0 x4 (6500/1500 MB/s) |
| Informacje dodatkowe | Wymiary: 100,2 x 69,85 x 7 mm Temperatura pracy: 0-70°C |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://semiconductor.samsung.com/ssd/datacenter-ssd/pm9a3/mzql2960hcjr-00a07/ |
| Pojemność dysku | 960 GB |
| Interfejs | PCIe 4.0 x4 NVMe |
| Format dysku | 2,5" U.2 |
| Typ dysku | SSD |
| Prędkość odczytu (max) | 6500 MB/s |
| Prędkość zapisu (max) | 1500 MB/s |
| Odczyt losowy | 580000 IOPS |
| Zapis losowy | 70000 IOPS |
| Typ kości pamięci | V-NAND |
| Technika zapisywania danych | TLC |
| Wsparcie dla technologii S.M.A.R.T. | Tak |
| Wsparcie dla technologii TRIM | Tak |
| Cechy | 960GB;6500/1500 MB/s |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




10 szt.