X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.3mk Protection Sp. z o.o.Krotoszyńska 35,B-02/4aOstrów Wielkopolski,63-400PL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Powerbank 3mk Pocket Powerbank 5000mAhh
- Symbol producenta: 5903108605410
- EAN/UPC: 5903108605410
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | 3mk Protection |
| Opis ogólny | Kieszonkowy powerbank 3mk Pocket Powerbank™ 5000mAh 12W USB-C |
| Informacje dodatkowe | Ultralekkość waży jedynie 103 gramy Kompaktowość format karty kredytowej Luksusowy design obszyty elegancką skórą eko Wskaźnik LED kontrola naładowania |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 60.5 x 85 x 12.9 |
| Wyposażenie dodatkowe | – 3mk PowerHouse™ 20 000 mAh, – kabel USB-C/USB-C, – instrukcja papierowa. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Waga (g) | 103 |
| Wspierane technologie | Power Delivery |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed przeładowaniem Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Długość kabla (m) | 0.30 |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Napięcie baterii (V) | 5,0 |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 5V |
| Cechy | 3mk Pocket Powerbank 5000 mAhTM to stylowy i kompaktowy powerbank, który zapewnia pełną mobilność i niezawodność. Waży jedynie 103g i ma rozmiar porównywalny do karty kredytowej, co pozwala na wygodne przeno przenoszenie nawet w kieszeni lub portfelu. Obszyty elegancką skórą, odporny na zarysowania, dodaje nowoczesności każdemu stylowi. Pojemność 5000 mAh spore pokłady mocy Uniwersalność jedno złącze USB-C |
| Konfiguracje prądu wejściowego | 5V |
| Złącza wejściowe | USB Type-C |
| Złącza wyjściowe | USB Type-C |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy


5 szt.


3 szt.
4 szt.