X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.3mk Protection Sp. z o.o.Krotoszyńska 35,B-02/4aOstrów Wielkopolski,63-400PL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
PowerBank 3mk PowerHouse 20000mAh
- Symbol producenta: 3mk PowerHouse
- EAN/UPC: 5903108527224
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | 3mk Protection |
| Opis ogólny | Power bank 20 000 mAh |
| Informacje dodatkowe | Multi-Charge Ładowanie 3 urządzeń i powerbanka jednocześnie. Pass Trough - ładuj Bowerbank i telefon jednocześnie. Quick charge 3.0 22.5W Szybkie i wydajne ładowanie różnych urządzeń. 20W PD Fast Charge Ekspresowy powrót energii w urządzeniach. Wyświetlacz LED Dla lepszej kontroli nad zasilaniem. |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 143x68x28 |
| Wyposażenie dodatkowe | – 3mk PowerHouse™ 20 000 mAh, – kabel USB-C/USB-C, – instrukcja papierowa. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Waga (g) | 420 |
| Wspierane technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery |
| Pojemność baterii (mAh) | 20000 |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed przeładowaniem Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Długość kabla (m) | 0.30 |
| Ilość wyjść USB | 3 |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | USB - C - 5V=3A 9V=2.22A 12V=1.67A USB A1 - 4.5V=5A 5V=4.5A 9V=2A 12V=1.5A USB A2 - 4.5V=2A 5V=4.5A 9V=2A 12V=1.5A |
| Cechy | Ładuj 3 urządzenia i powerbank jednocześnie. Dzięki technologii Multi-Charg możesz w tym samym czasie ładować 3 urządzenia i jednocześnie odnawiać ener energię w powerbanku – szybko i bezpiecznie. Quick charge 3.0 o mocy do 22.5W oraz 20W Power Delivery - szybkie i wydajne ładowanie. Pozwala na 3-krotne naładowanie do pełna np. smartfona. Prosty, a zarazem wyraźny wyświetlacz LED informuje o aktualnym poziomie na naładowania PowerHouse™. |
| Konfiguracje prądu wejściowego | 5V=2.0A 9V=2.0A 12V=1.5A |
| Złącza wejściowe | Micro USB USB Type-C |
| Złącza wyjściowe | USB Type-C |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy


4 szt.


3 szt.
5 szt.