X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Logitech Europe S.A.EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel BorelLausanne,1015SWITZERLAND
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Logitech Europe S.A.Catharijnesingel 47Utrecht,3511GCNETHERLANDS
Słuchawki z mikrofonem Logitech G Pro X2 Lightspeed Czarne
- Symbol producenta: 981-001263
- EAN/UPC: 5099206109056
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem Logitech G Pro X2 Lightspeed Czarne |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Typ mikrofonu: Jednokierunkowy Sposób mocowania mikrofonu: na pałąku Waga [g]: 345 Kompatybilność z konsolami: Nintendo Switch, PS4, PS5 Czułość: 87.8 dB/mW |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Opakowanie | BOX |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini-jack 3,5mm USB USB-C |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 50mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Impedancja (Om) | 38.0 |
| Baza SCIP | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.80 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
110,00
PLN
Słuchawki z mikrofonem Logitech H111
44,00
PLN




21 szt.