X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Logitech Europe S.A.EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel BorelLausanne,1015SWITZERLAND
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Logitech Europe S.A.Catharijnesingel 47Utrecht,3511GCNETHERLANDS
Słuchawki z mikrofonem Logitech H340
- Symbol producenta: 981-000475
- EAN/UPC: 5099206038844
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem Logitech H340 |
| Kolor | Czarny |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | http://www.logitech.com/en-roeu/product/usb-headset-h340 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Opakowanie | BOX |
| Zawartość opakowania: | Sensitivity: -40 dBV/Pa +/- 3 dB |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg [m] | 1.80 |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | USB 2.0 |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Czułość mikrofonu | -40dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 1.80 m |
| Baza SCIP | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.80 |
Polecamy


21 szt.


1 szt.