X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rampage
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Słuchawki z mikrofonem Rampage RM-K91 X-CATTY przewodowe 7.1 RGB, różowe
- Symbol producenta: RM-K91
- EAN/UPC: 8680096110450
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Rampage |
| Opis ogólny | Słuchawki przewodowe z mikrofonem Rampage RM-K91 X-CATTY 7.1 RGB, różowe |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | Słuchawki wyposażone w podświetlenie RGB LED W słuchawkach wbudowany kabel 2m Kompatybilność z systemem PC / PS4 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Virtual 7.1 |
| Opakowanie | BOX |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 15Hz - 20kHz |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gamingowa |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | USB |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na kablu |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 50mm |
| Czułość słuchawek | 110dB +/-3dB |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Pozłacane styki | Nie |
| Impedancja (Om) | 16.0 |
| Baza SCIP | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.00 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




4 szt.