X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rampage
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Słuchawki z mikrofonem Rampage BLITZ gamingowe, bezprewodowe, Bluetooth 5.3, szare
- Symbol producenta: BLITZBT-GREY
- EAN/UPC: 8680096133015
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Rampage |
| Opis ogólny | Słuchawki gamingowe Rampage BLITZ bezprewodowe z mikrofonem, Bluetooth 5.3 |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Łączność: Bluetooth 5.3 + 2.4GHz (dongle USB), kabel USB-C Impedancja: 32 Om Czułość: 100 ± 3 dB Mikrofon: wielokierunkowy, impedancja <= 2200 Om Bateria: 500 mAh / 3.7V Kompatybilność: PC, PS4, PS5, smartfony Czas ładowania: 2,5 h Port: USB-C |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Opakowanie | BOX |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Zawartość opakowania | słuchawki Blitz, dongle USB, kabel USB-C 1,75M |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth, 2.4GHz, przewodowa Type-C/USB Type-A |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Typ słuchawek | Otwarte |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
| Czułość słuchawek | 100dB +/-3dB |
| Typ mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Pozłacane styki | Nie |
| Baza SCIP | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.75 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |


3 szt.

