X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Głośnik karaoke SQUEAK Beatflow Bluetooth 5.0 + EDR
- Symbol producenta: SQ1005
- EAN/UPC: 5905610707057
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Squeak |
| Opis ogólny | Głośnik karaoke SQUEAK Beatflow Bluetooth 5.0 + EDR |
| Informacje dodatkowe | Wbudowany akumulator Li-Ion do 10 godzin pracy Gniazdo AUX Wyświetlacz informacyjny LED Ładowanie 5V kablem USB Obsługa kart micro SD oraz nośników USB Equalizer Kolorowa illuminacja Bluetooth 5,0 + EDR, A2DP, AVRCP |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 16x23x17 |
| Waga (kg) | 1.200 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Liczba głośników | 1 |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Gniazda / komunikacja | USB AUX Bluetooth 5.0 Radio FM Gniazdo kart MicroSD (do 32GB) USB-C gniazdo mikrofonu 6,3mm mono z pokrętłami sterowania głośności oraz echa |
| Pasmo przenoszenia głośników | 100Hz - 20kHz |
| Moc głośnika niskotonowego (RMS) | 39.0 W |
| Waga netto (kg) | 1.200 |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 10.00 m |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.00 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy


11 szt.

