X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Głośnik karaoke SQUEAK BEATBOXER BLUETOOTH 5.1
- Symbol producenta: SQ1000
- EAN/UPC: 5905610707002
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Squeak |
| Opis ogólny | Głośnik karaoke SQUEAK BEATBOXER BLUETOOTH 5.1 - RADIO FM, MICROSD, AUX |
| Informacje dodatkowe | 6 trybów equalizera Wyszukiwanie stacji 87,6-108MHz Podstawka na tablet lub smartfon Rączka do przenoszenia Wbudowana funkcja KARAOKE Wyświetlacz LED W zestawie pilot zdalnego sterowania W zestawie profesjonalny mikrofon kablowy 2 gniazda mikrofonów jack 6.3mm |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 156x178x400 |
| Waga (kg) | 2.000 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyjście słuchawkowe | Nie |
| Liczba głośników | 2 |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Gniazda / komunikacja | Bluetooth 5.1 AUX Gniazdo kart MicroSD (do 32GB) USB |
| Moc głośnika centralnego (RMS) | 20.0 W |
| Pasmo przenoszenia głośników | 80Hz - 20kHz |
| Moc głośnika niskotonowego (RMS) | 20.0 W |
| Waga netto (kg) | 2.000 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy




10 szt.