X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TP-Link Systems Inc ,10 Mauchly92618 ,Irvine, CaliforniaUNITED STATES,
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Most bezprzewodowy TP-Link Omada EAP211-Bridge KIT
- Symbol producenta: EAP211-Bridge KIT
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | TP-Link Systems Inc. |
| Opis ogólny | Most bezprzewodowy TP-Link Omada EAP211-Bridge KIT |
| Informacje dodatkowe | Wewnętrzne, podwójnie spolaryzowane, kierunkowe anteny MIMO 2×2 Zasilanie: 12V DC / 24V Pasywne PoE (adapter Pasywnego PoE w zestawie) Obudowa odporna na warunki atmosferyczne: IP65 Montaż na słupie (elementy montażowe w zestawie) Pokrycie zasięgu: 1000 m Aplikacja Omada Certyfikaty: CE, FCC, RoHS |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.tp-link.com/pl/business-networking/omada-wifi-outdoor/eap211-bridge-kit/ |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 79 x 224 x 60 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) |
| Częstotliwość pracy | 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 867 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WPA-Personal/Enterprise WPA2-Personal/Enterprise |
| Antena | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena | Nie |
| Ilość portów LAN | 3 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Bridge / Most |
| Tryb pracy | Bridge / Most |
| Porty wej/wyj | 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Mesh MU-MIMO Kształtowanie wiązki (Beamforming) Multi SSID Statystyki transmisji bezprzewodowej Harmonogram transmisji bezprzewodowej (Wireless Scheduler) Statyczny adres IP Dynamiczny adres IP Kontrola dostępu Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej |
| Moc wyjściowa | <23dBm (5 GHz, band 1/2, EIRP); <30dBm (5 GHz band3, EIRP) |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 7 dBi |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




2 szt.
4 szt.
10 szt.