X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TP-Link Systems Inc ,10 Mauchly92618 ,Irvine, CaliforniaUNITED STATES,
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Access Point TP-Link EAP653 AX3000, Wi-Fi 6, 1x 1GbE, PoE+, Sufitowy
- Symbol producenta: EAP653
- EAN/UPC: 4897098685235
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | TP-Link Systems Inc. |
| Opis ogólny | Access Point TP-Link EAP653 AX3000, Wi-Fi 6, 1x 1GbE, PoE+, Sufitowy |
| Informacje dodatkowe | Bezobsługowa konfiguracja ZTP Certyfikaty:CE, FCC, RoHS Zarządzanie L3 Zarządzanie multi-site Zarządzanie przez przeglądarkę HTTP/HTTPS SSH Dziennik systemowy: Lokalny i zdalny SNMP:v1, v2c, v3 Kontrola dostępu po adresach MAC Wyłącznik diod Powiadomienia e-mail |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 × 160 × 33,6 mm |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 2900 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Antena | Wewnętrzna - 9 szt. |
| Odpinana antena | Nie |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Port PoE | Tak |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G/2.5G RJ-45 |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service) Równoważenie obciążenia pasma Harmonogram resetu Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej Kontrola dostępu Statystyki transmisji bezprzewodowej |
| Moc wyjściowa | CE:<20dBm(2,4GHz), <23dBm(5GHz) <27 dBm FCC: <22dBm(2.4GHz) <22dBm(5GHz) |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


2 szt.


10 szt.
1 szt.
4 szt.