X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Logitech Europe S.A.EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel BorelLausanne,1015SWITZERLAND
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Logitech Europe S.A.Catharijnesingel 47Utrecht,3511GCNETHERLANDS
Słuchawki z mikrofonem Logitech G435 bezprzewodowe czarne
- Symbol producenta: 981-001050
- EAN/UPC: 5099206095007
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem Logitech G435 bezprzewodowe czarne |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Kompatybilność: - PC z systemem Windows® 10 lub nowszym (bez G-hub) - macOS X 10.14 lub nowszy - PlayStation 5 lub PlayStation 4 (USB bezprzewodowe tylko stereo) - Nintendo: TAK, BT Czułość: 83,1 dB SPL/mW Głośność maksymalna: <100 dB z opcjonalnym ogranicznikiem <85 dB Czas odtwarzania: 18 godzin Kabel do ładowania: USB-A do USB-C |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 8kHz |
| Opakowanie | BOX |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Zawartość opakowania | Technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 10.00 m |
| Impedancja (Om) | 45.0 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.00 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy




8 szt.