X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Logitech Europe S.A.EPFL - Quartier de l'Innovation Daniel BorelLausanne,1015SWITZERLAND
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Logitech Europe S.A.Catharijnesingel 47Utrecht,3511GCNETHERLANDS
Słuchawki z mikrofonem Logitech G432 czarno-niebieskie
- Symbol producenta: 981-000770
- EAN/UPC: 5099206082410
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem Logitech G432 czarno-niebieskie |
| Kolor | Czarno-niebieski |
| Informacje dodatkowe | 6-milimetrowy mikrofon Kompatybilność: - Windows® 10, Windows 8.1, Windows 7 - Mac - Nintendo Switch™, PlayStation 4, Xbox One - tablet lub urządzenie mobilne Wymiary [G x S x W]: 182 x 81,7 x 172 mm Waga: 280 g |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 20kHz |
| Opakowanie | BOX |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 3,5 mm jack |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 50mm |
| Czułość słuchawek | 107dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 2.00 m |
| Impedancja (Om) | 39.0 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.00 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |


8 szt.

