X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Micron Semiconductor (Deutschland) GmbH.Leopoldstraße 250 BMonachium,80807DE
Pamięć SODIMM DDR4 Crucial 32GB (1x32GB) 3200MHz CL22 1,2V
- Symbol producenta: CT32G4SFD832A
- EAN/UPC: 0649528822499
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Crucial |
| Opis ogólny | SODIMM DDR4 Crucial 32GB (1x32GB) 3200MHz CL22 1,2V |
| Informacje dodatkowe | Opóźnienie: 22-22-22 Gwarancja dożywotnia na warunkach producenta |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://eu.crucial.com/memory/ddr4/ct32g4sfd832a |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Złącze pamięci | 260-pin |
| Opóźnienie | CL 22 |
| Cechy | 32GB(1x32GB);3200MHz/CL22 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.20 |


5 szt.


4 szt.