X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Micron Semiconductor (Deutschland) GmbH.Leopoldstraße 250 BMonachium,80807DE
Pamięć SODIMM DDR5 Crucial 16GB (1x16GB) 4800MHz CL40 1,1V
- Symbol producenta: CT16G48C40S5
- EAN/UPC: 0649528906526
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Crucial |
| Opis ogólny | SODIMM DDR5 Crucial 16GB (1x16GB) 4800MHz CL40 1,1V |
| Informacje dodatkowe | Opóźnienie: 40-39-39 Gwarancja dożywotnia na warunkach producenta |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://eu.crucial.com/memory/ddr5/ct16g48c40s5 |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Złącze pamięci | 260-pin |
| Opóźnienie | CL 40 |
| Cechy | 16GB(1x16GB);4800MHz/CL40 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.10 |
Polecamy


50 szt.


4 szt.