X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS Armac 1000VA LCD On-Line 8x IEC C13 Rack 19"
- Symbol producenta: R/1000I/PF1
- EAN/UPC: 5901969429985
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | ARMAC |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS Armac 1000VA LCD On-Line 8x IEC C13 Rack 19" |
| Informacje dodatkowe | Zakres napięcia wejściowego 110 - 300 V Napięcie wejściowe 230 V Zabezpieczenia Przeciwprzepięciowe Filtr przeciwzakłóceniowy Poziom hałasu 50 dB Klasa szczelności IP20 Zalecana temperatura otoczenia 0 - 40 °C Zalecana wilgotność otoczenia 20 - 95 % |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ akumulatora / baterii | Kwasowo-ołowiowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 385 x 438 x 88 |
| Waga (kg) | 13.500 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | PowerManager II |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 Type-B RS-232 |
| Typ obudowy | Rack 19" |
| Wspierane systemy operacyjne | Windows 7 i nowsze Linux |
| Waga netto (kg) | 13.500 |
| Architektura UPSa | On-line (podwójna konwersja) |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Czas pracy przy obciążeniu 100% | 5.0 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 10.0 min |
| Czas przełączania | 0 ms |
| Rodzaj akumulatora | 12 V, 9 Ah, |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Kształt napięcia wyjściowego | Czysta sinusoida |
| Czas ładowania [h] | 6.0 |
| Moc czynna | 1000 W |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 8 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy




2 szt.
1 szt.
4 szt.