X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS Armac Office 650E LCD Line-Interactive 2x230V PL
- Symbol producenta: O/650E/LCD
- EAN/UPC: 5901969406580
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | ARMAC |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS Armac Office 650E LCD Line-Interactive 2x230V PL |
| Informacje dodatkowe | UPS Armac 650E serii Office został zaprojektowany z myślą o szerokiej gamie zastosowań biurowych. Producent, aby spełniać oczekiwania jakie stawiają firmy zasilaczom awaryjnym w topologii Line-Interactive przygotował rozwiązania, które mają sprostać wymaganiom jakie stawiają użytkownicy w trakcie pracy z UPS-ami. Już na etapie produkcji zadbano o dokładność, bezpośredni dostęp do informacji o stanie zasilania oraz precyzję wykonania co przekłada się na ogólne bezpieczeństwo UPS-a, szybką diagnozę stanu urządzenia oraz jego solidną pracę. Charakterystycznymi parametrami UPS-a serii Office są: - Zakres mocy znamionowej: 650 VA, 390 W, - Wyjściowe gniazda zasilania: 2, francuskie (E), - Baterie: 1 szt., 12 V, 7 Ah, - Szeroki zakres napięcia wejściowego: 145 V ~ 290 V, Dodatkowymi cechami i funkcjonalnościami UPS-a są: - Panel LCD na bieżąco informujący o stanie pracy urządzenia, - Dedykowane oprogramowanie PowerManager II do kontroli i sterowania poprzez USB, - Automatyczne uruchomienie UPS-a po powrocie zasilania sieciowego - Funkcja ,,zimnego startu'' pozwalająca uruchomić UPS bez obecności zasilania sieciowego Obsługiwane systemy operacyjne: Win. 98; Win. 2000; Win. Millenium; Win. XP Win. Vista; Win. Vista 64bit; Win. 7; Win. 7 64bit; Win. 8; Win. 8 64bit; Linux; FreeBSD; Windows 10; Windows 10 64bit Zakres napięcia wejściowego [VAC]: od 145 do 290 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ akumulatora / baterii | Żelowy 12V/9Ah |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 305x85x141 |
| Waga (kg) | 5.042 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | PowerManager |
| Typ obudowy | Desktop |
| Waga netto (kg) | 5.042 |
| Czas ładowania | 6.0 h |
| Liczba gniazd wyjściowych | 2 |
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Moc pozorna | 650 VA |
| Moc rzeczywista | 390 W |
| Czas pracy przy obciążeniu 100% | 0.0 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 0.0 min |
| Czas przełączania | 6 ms |
| Rodzaj akumulatora | 12 V, 7 Ah, |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Czas pracy przy obciążeniu 80% | 0.0 min |
| Zimny start | Tak |
| Kształt napięcia wyjściowego | Sinusoida zmodyfikowana |
| Czas ładowania [h] | 6.0 |
| Moc czynna | 390 W |
| Baza SCIP | Nie |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 2 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy


28 szt.


2 szt.
1 szt.
4 szt.