X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Drukarka Banach 3D School z 1-rocznym dostępem do Ekosystemu i zapasem 13kg filamentów PLA
- Symbol producenta: Drukarka Banach 3D School
- EAN/UPC: 5903228142659
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Banach 3D |
| Opis ogólny | Drukarka Banach 3D School z 1-rocznym dostępem do Ekosystemu i zapasem 13kg |
| Informacje dodatkowe | Certyfikaty: CE, FCC, ROSH, REACH Technologia: FDM Stół roboczy: wymienny Łączność: WI-FI, USB, karta SD Prędkość druku - szybka: 20-120 mm/s Oprogramowanie: TinkerCAD, Fusion360, Onshape, CURA, Simplify3D Obsługiwane typy plików: .STL, .OBJ kompatybilny z drukarką slicer Pole robocze - podświetlane Obudowa drukarki - przezroczysta, zabudowana Podgląd wydruku - stacjonarny, zdalny (WI-FI) Kamera Temperatura druku - temperatura 180°-260° Wysokość warstwy - 0,1 – 0,4 mm Biblioteka projektów - online, 500 projektów w podziale na przedmioty szkolne zgodne z PP, zintegrowane z drukarką Gwarancja 24 miesiące (z możliwością przedłużenia do 60 miesięcy) Serwis: autoryzowany na terenie Polski, SLA do 3 tygodni |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Łączność | WiFi |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 380 x 385 x 425 |
| Waga (kg) | 7.500 |
| Waga netto (kg) | 7.500 |
| Średnica filamentu | 1.750 mm |
| Rodzaj filamentu | PLA ABS |
| Średnica dyszy | 0.40 mm |
| Konsola kontroli | Wyświetlacz - z polskim menu, dotykowy, kolorowy 2,4” |
| Transfer plików | USB WiFi |
| Maksymalna temperatura dyszy | 260 °C |
| Pole robocze (głębokość) | 210 mm |
| Pole robocze (szerokość) | 210 mm |
| Pole robocze (wysokość) | 210 mm |
| Cechy | ABS;210x210mm |
| Baza SCIP | Nie |


10 szt.

